KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12376600

nr 1237 6600

Arthur Enok Andersson

(1888-1980), Sverige

Etsning, Arthur Andersson (1888-1980), Sverige. "Djäkneporten". Signerad, numrerad 36/60. Motivet: ca 22x21 cm

Utrop:

300 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:43:51

Arthur Enok Andersson

Läs mer om Arthur Enok Andersson